Hakkımızda

Kuruluş     : 1993

Firma Adı : Inter Data Center Bilg.Hiz. ve Dış Tic.Ltd.Şti.(www.Sporilanlari.Com - www.SporServis.Com)
Telefon No : 0212 291 07 39 - 0535 979 79 79 - 0542 406 22 29
Fax No : 0212 291 09 78
E-Posta : info@sporilanlari.com / Kep: interdatacenter@hs01.kep.tr
Adres : 19 Mayıs Cd. Dr.İsmet Öztürk Sk. 6/1 Şişli / İstanbul (Mersis No:0478006622600012)

Sporun ve Sporcunun Yeni Adresi

Tüm spor ürünlerini 27 Yıldır güven ve tecrübe ile siz çok değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Firmamız uzun yıllardır spor ürünlerinde bilindik bir çok markanın bayiliği ve yetkili satıcılığını yapmaktadır. 16 Yıldan bu yana E-Ticaret Mağazamız olan Sporservis.com üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizi kargosu tarafımızdan karşılanacak şekilde müşterilerimize teslimini gerçekleştiriyoruz.

Günümüzde spora olan ilgi spor ürünlerine olan ilgiyi ve buna bağlı olarak satın almayıda arttırmıştır. Bu satın alınan spor ürünleri (amacına ulaşmış veya ulaşılamamış) kullanımdan sonra evlerimizde yada kullandığımız ortamda durmasından daha çok diğer bireylerin kullanımına açmak ve ekonomik olrak tekrardan değerlendirmek amaçlı hızlıca satışa sunulmak istenmektedir. Bu talepler doğrultusunda bu ve buna benzeri spor ürünleri çeşitli ilan sitelerinde ilan verilerek satışa açılmaktatır. Bu herşeyin ilan verilip satışa açıldığı sitelerdeki yoğunluk ve karmaşadan dolayı bu ürünler bazen görünmekte ve fark edilmekte zorluk yaşanmakta olup dolayısı ile satışıda gerçekleşmeden ilan kapanmaktadır.

İşte tüm bu durmlar göz önünde bulunduraraktan sadece spor ürünlerinin ilan verilmesi ve satışının daha hızlı bir hale gelebilmesi için www.sporilanlari.com sitemizi hizmete aldık. Bu durumun daha iyi ve daha bilindik bir hale gelebilmesi için siz değerli ilan sahiplerimiz ile birlikte çalışaraktan başaracağımıza inancımız tamdır. 

Siz Değerli İlan Sahiplerimizi Sporun ve Sporcunun Yeni Adresi www.Sporilanlari.Com 'da Görmekten Mutluluk Duyacağımızı Bildirmek İsteriz.